Meestal niet nee.
En dankje.
Nou, het konijnenverhaal heeft nog een smerig staartje gekregen, maar de details zal ik jullie besparen.
De darm was er in ieder geval nog niet helemaal uit....
Igor begon meteen op zijn stuk te knagen, toen ik het had gegeven. Toen ben ik Teun een stuk gaan brengen, boven in zijn kooi. Hij keek alsof hij niet zo goed wist wat hij ermee moest, haha!
Toen ik weer beneden kwam, had Igor zijn stuk mee naar binnen gesleurd! De lever hing aan het kattenluik.
Ik dus *mopperdemopper* alle delen bij elkaar geraapt en alles schoongemaakt. Ik heb het in een bakje gestopt, dus vanavond mag hij het weer proberen (buiten en het kattenluik gaat dicht

).
Toen ik weer bij Teun ging kijken, had hij er wel wat mee gesleept, maar ik weet niet of hij er echt van heeft gegeten, z'n eigen kop zat in ieder geval wel onder het bloed.
Leuk hoor, prooi voeren, het geeft alleen zo'n troep.
